top of page
  • Facebook

Психологічна підготовка до НМТ

Корисні поради для батьків дітей та вчителів, щодо безпечного інтернету.

Шкідливі звички та як вони впливають на здоров'я 

У 6 класі Білицької ЗОШ І-ІІІ ст. N10 відбулася година психолога, присвячена здоровому способу життя. Учні обговорювали, що означає бути здоровим, чому важливо дбати про себе, та які звички допомагають зберегти гарне самопочуття.

Під час інтерактивної гри "Корисно – шкідливо" школярі активно ділилися думками. На завершення кожен назвав одну хорошу звичку, яку хоче впровадити.

Захід пройшов цікаво й змістовно, залишивши учням корисні знання та мотивацію піклуватися про своє здоров’я.

Піклування про себе — це важливо, адже діти дуже тонко відчувають та підхоплюють стан дорослих. Але з чого почати? Як подолати власний стрес? Цей ролик буде корисний для батьків, опікунів, вчителів, шкільних психологів та соціальних педагогів. 

З чого варто почати, про що спілкуватися та як допомогти дитині впоратися зі стресом? Цей ролик буде корисний для батьків, вчителів, опікунів, шкільних психологів та соціальних педагогів.

Сьогодні учні 9 класу Білицької ЗОШ І-ІІІ ст. №10 відвідали годину психолога присвячену темі, яка стосується кожного з нас – боротьба зі стресом. Стрес – це частина нашого життя, але навчитися з ним справлятися – запорука здорового ментального стану! У рамках заняття учні навчилися ідентифікувати джерела стресу у своєму житті, ознайомилися з техніками саморегуляції: медитації, дихальні практики та фізичні вправи, поговорили про важливість спілкування та підтримки у часи труднощів.

Крізь що зараз проходять ваші учні? Які небезпеки для них несе хронічний стрес та що ви можете з цим зробити? Пам’ятайте, педагогу необхідно піклуватись про психічне здоров’я дитини, а вже потім про рівень її успішності у навчанні. Цей ролик буде корисний для вчителів, батьків, соціальних педагогів, опікунів та шкільних психологів.

Сучасні діти проводять багато часу в Інтернеті, що відкриває безліч можливостей для навчання та спілкування, але також несе ризики. Інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів людини. Неправдива, неповна, невчасна інформація може чинити шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті діти. Одним з пріоритетних напрямків виховання наших учнів стає інформаційна медіаграмотність. Саме такою була тема години с психологом у 7 класі.

#Білицька_ЗОШ_10

#Працюємо_на_результат

8 порад для батьків з формування у дітей навичок безпечного використання інтернету

bottom of page